x

Yüksek Gastronomi Danışmanlığı

Michelin Guide, Chaine de Rotisseur, Gault & Milaud, İncili Gastronomi ödülleri gibi ulusal ve uluslararası prestijli değerlendirme organizasyonlarına hazırlığı da içeren; gastronomik deneyimi en üst noktaya taşımayı hedefleyen restoran, şef ve yatırımcılar için üç aşamalı danışmanlık sürecidir.

  • Auditing

Ön değerlendirme süreci; Türkiye’deki ekibin tanışma toplantısı sonrasında Ms Van Maenen’in restoranı, yemekleri, mutfağı ve ekibi ile değerlendirmesi ve bir rapor paylaşmasını içerir. Ms Van Maenen, yıldız almış dahi olsa, tüm müşterileri audit ziyareti sonrasında danışmanlık programına kabul eder.

  • Gastronomi Danışmanlığı

Mutfak, restoran alanı, konsept, menü, servis, pazarlama başlıklarında içeren danışmanlık 6 ay ila 12 ay arasında değişen danışmanlık hizmetleri, raporlama, gelişim noktalarının takibi, restoran ziyaretlerini kapsar.

  • Gastronomi Yatırım Danışmanlığı

A’dan Z’ye, nitelikli insan kaynaklarından mutfak düzenine, endüstriyel ekipmanların satın alınmasından mimari konseptine kadar her şeyin uluslararası bir iddia ile ortaya konulmasına yönelik tüm süreçleri kapsayan 6 ay ile 18 ay arasında değişen danışmanlık sürecidir.